Про громадські слухання в селі Бушеве

16січня на Рокитнянщині відбулися чергові громадські слухання щодо обєднання територіальних громад району.

Повідомляє сайт РОКИТНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Цього дня громадські слухання проводились у селі Бушеве в приміщенні зазначеної сільської ради. Ініціатором громадських слухань був голова сільської ради Андрій Мороз спільно з виконавчим комітетом та депутатами сільської ради. Для вирішення актуального питання щодо створення ОТГ зібралася чимала кількість жителів села та місцевих активістів.

На громадські слухання також завітало й керівництво району: голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик, голова районної ради Олександр Конопчук, перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, депутати районної ради Михайло Поночовний та Павло Голик, представники місцевих ЗМІ.

В ході громадських слухань місцеві жителі висловили свої пропозиції створення обєднаної територіальної громади із центром – село Ольшаниця. Голова адміністрації Юрій Дідик доніс до населення села Бушеве про усі можливі варіанти об’єднань територіальних громад (ОТГ) у районі, про можливі ризики, переваги та вимоги для створення територіальних об’єднань, про позитивний досвід уже об’єднаних територільних громад у Київській та інших областях країни. Та закликав жителів села перед прийняттям такого відповідального рішення провести загальні збори жителів села з цього питання, зважити всі «за» і «проти» та наголосив на добровільності прийняття рішення місцевої громади. Також голова адміністрації порадив місцевим жителям відвідати новостворені ОТГ області та поцікавитись досвідом їх функціонування.

Громадські слухання пройшли досить емоційно та непередбачувано, оскільки обговорювались різні сторони створення окремої ОТГ.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району