Наймасштабніший Київськи бал

Перший день літа, який в міжнародній спільноті вважається Днем захисту дітей, став надзвичайним днем для вихованців Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю – вони взяли участь у першому та найбільшому Київському балі.
В цей день на варту впровадження прав дітей (дозвілля, розвиток, здоров’я, толерантність, безбарє’рність) стали Київська міська державна адміністрація, особисто Віталій Кличко, Юрій Крикунов, Марина Ігнатуша, Герман Макаренко, Олена Терещенко, реабілітологи та педагоги Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. Разом вони створили наймасштабніший Київський бал, на якому було встановлено рекорд України — одночасно на танцювальному майданчику було 1032 дитини, у тому числі вихованці Центру реабілітації дітей з інвалідністю.
Так, нам це вдалося!
«Цього разу бал пройшов у незвичайному форматі, але з тими ж яскравими емоціями. Ми так пишаємось нашою небайдужою молоддю, їх спрагою до життя та активною життєвою позицію. Не зважаючи на труднощі, ви перебороли себе та впустили свято в своє серце.» – коментує директор Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Олена Терещенко.
Дякуємо всім організаторам за цей надзвичайний захід. Окремий уклін неперевершеним Марині Игнатуші, Герману Макаренко та чарівниці хореографії Олені Балджи.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району