Миронівщина стала центром борцівських поєдинків

26  грудня  2017 року  Миронівщина стала центром цікавих і напружених борцівських поєдинків, на базі Владиславської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася Відкрита першість Миронівського району з греко – римської боротьби серед юнаків під гаслом «Здорові діти – майбутнє України».

Повідомляє сайт МИРОНІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

На спортивний захід привітати юних борців завітали   почесні гості: народний депутат України   Мепарішвілі Хвича Нодарович; срібний призер олімпійських ігор, чемпіон світу  та Європи з греко – римської боротьби Жан Беленюк; тренер чемпіона світу Артура Політаєва – Пікалов Дмитро Валентинович; багаторазовий чемпіон  України, призер Чемпіонату Європи з греко – римської боротьби – Лоптадзе Іраклій Зорабович;багаторазовий чемпіон України, срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу серед ветеранів, заслужений тренер України, наш земляк, який виховав  в нашому районі немало чемпіонів та майстрів спорту  –  Лозовий Віктор Вікторович; заслужений тренер України, тренер збірної команди кадетів з греко – римської боротьби -Лозовий Олексій Вікторович, який був головним суддею змагань. Приймав гостей та висловлював теплі слова вітання юним спортсменам господар району Черногод Ігор Іванович. Який наголосив, що для того аби отримати перемогу треба прикласти неабияких зусиль, а надто в такому виді спорту, як греко – римська боротьба, тому побажав борцям сили, витривалості та перемоги. Зазначив, що ми завжди раді вітати спортсменів на нашій Миронівській землі.

Переможці змагань отримали пам’ятні футболки, кубки, медалі і грамоти, а призери першості – медалі та грамоти. Організаторами та спонсорами заходу були: Миронівська районна державна адміністрація, громада с. Владиславка, Миронівська районна громадська організація «Здорові діти – майбутнє України», фермерське господарство «Баші» с.Юхни та депутат Миронівської районної ради І.І.Василенко. Всі учасники змагань та жителі села залишилися задоволені від такого масштабного та цікавого заходу.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району